Той продължи напред в Мурсия с гол на Кун Агуеро, но по-късно отстъпи и не можа да избегне равенството

Новини, запазени във вашия профил

nueva

Перея притиска Де Лукас, в мача на Ла Кондомина. франциско бонила/Ройтерс

Атлетико де Мадрид от времето, след като Фернандо Торес все още е заседнал и продължава, без да знае каква е победата в Лигата, след като пропусна добър шанс вчера в Кондомина Нуерва де Мурсия срещу съперник, който дори заслужаваше победата (1-1).

Екипът на rojiblanco, който се нуждае от точки след лошия си старт в шампионата, започна добре мача и излезе на терена с решението скоро да върне сблъсъка на пистата.

Доминирането на хората на Хавиер Агире беше ясно още в началния четвърт час и след опасен изстрел на Раул Гарсия извън зоната, който излезе, беше 0-1.

Аржентинецът Кун Агуеро овладя топката в местната зона и пусна плътен удар, който след като удари десния стълб от рамката на Нотарио, се озова в задната част на вратата.

Мурсия търсеше реакция, особено с нахлувания по лявото крило на уругвайския Регейро, докато Атлетико си позволи да бъде доминиран по неразбираем начин, въпреки че изравнителният гол пристигна едва в 80-та минута, при страхотен удар на Галардо.