Ат. Леванте вкарва три ценни точки при гостуване срещу Херкулес

The В. Вдигнах добави три точки към таблото си, след като спечели упорито победа срещу него Херкулес, които победиха с 1-3 тази неделя в Хосе Рико Перес. И двата отбора току-що бяха загубили последните си мачове. The Херкулес Той се изправи срещу мача с намерение да възстанови резултата си от лигата, след като загуби последния мач срещу Виляреал Б с резултат 1-0. По отношение на гостуващия екип, В. Вдигнах загубен с резултат 1-0 в предишния мач срещу Сабадел. Благодарение на този резултат, отборът на Левантин е дванадесети, докато Херкулес е осемнадесети в края на играта.

гостуващия отбор

Първото полувреме на дуела започна очи в очи за гостуващия отбор, който пусна светлината благодарение на гол от Артуро Молина на 13 минути. Отново той отбеляза В. Вдигнах благодарение на целта на Севикян непосредствено преди последния свирка, по-точно в минута 42, завършвайки първото полувреме с резултат 0-2.

Втората половина на мача започна на десния крак за гостуващия отбор, който се дистанцира на таблото с нов гол на Артуро Молина, които по този начин завършиха дублетни моменти след подновяването на мача, по-точно в минута 50. Но по-късно домакините на 82 минути се приближиха до таблото чрез гол на Исус Алфаро, завършвайки мача с резултат 1-3.

И двамата треньори направиха движения по пейките. Треньорът на Херкулес даде вход на кули Y. Моха Траоре за Нико Y. Quintero, Междувременно той В. Вдигнах даде вход на Блеса Y. Ontiveros за Пабло Y. Соберон.

Реферът показа общо шест картона: три жълти за Херкулес (Исус Алфаро, Моха Траоре Y. кули) и две до В. Вдигнах (Пабло Y. Елизиум). Освен това имаше червен картон, по-специално за Пабло Снигес от местния екип.

С тези три точки, В. Вдигнах се класира на дванадесето място с 28 точки в края на мача, докато отборът, воден от Висенте Мир той бе поставен на осемнадесето място с 18 точки, вместо изпадане в Трета дивизия.

На следващия ден ще се изправи Херкулес с Сабадел. От своя страна, В. Вдигнах ще се измерва спрямо Ориуела CF.